Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
Assyriska FF Svart P15 (födda 2015)
Assyriska FF Röd P15 (födda 2015)
Barkarö SK P09 (födda 2009)
Barkarö SK F10 (födda 2010)
BK Forward P11 (födda 2011)
BK Forward P11 (födda 2011)
Blentarps BK P10 (födda 2010)
Djurgårdens IF FF lag 8 P12 (födda 2012)
Djurgårdens IF FF P10 (födda 2010)
Djurgårdens IF FF -6 F10 (födda 2010)
Gamla Upsala SK GUSK F-08 F08 (födda 2008)
Hammarby IF FF -24 P11 (födda 2011)
Hammarö FK Vit P10 (födda 2010)
Hammarö FK Röd P10 (födda 2010)
Hertzöga BK Grön P08 (födda 2008)
Hovsta IF P10 (födda 2010)
Högalids IF P10 (födda 2010)
IF Karlstad Fotboll Lag 2 P11 (födda 2011)
IF Karlstad Fotboll Lag 3 P11 (födda 2011)
IF Karlstad Fotboll Lag 1 P11 (födda 2011)
IF Karlstad Fotboll Lag 4 P11 (födda 2011)
IFK Lindesberg P13 (födda 2013)
IFK Täby FK F09 (födda 2009)
IK Sturehov P14 (födda 2014)
IK Sturehov P14 (födda 2014)
IK Sturehov P14 (födda 2014)
IK Sturehov P14 (födda 2014)
IK Sturehov 1 Sturehov blå P13 (födda 2013)
IK Sturehov 2 Sturehov röd P13 (födda 2013)
IK Sturehov Röd P08 (födda 2008)
Immetorp BK P12 (födda 2012)
Karlskoga SK P10 (födda 2010)
Karlslunds IF HFK röd P08 (födda 2008)
KB Karlskoga FF P15 (födda 2015)
KB Karlskoga FF P15 (födda 2015)
KB Karlskoga FF P15 (födda 2015)
KIF Örebro DFF F14 (födda 2014)
Köping FF Ungdom P13 (födda 2013)
Köping FF Ungdom P13 (födda 2013)
Köping FF Ungdom P13 (födda 2013)
Landskrona BoIS P11 (födda 2011)
Lekebergs IF P10 (födda 2010)
Lekebergs IF P09 (födda 2009)
Mariebergs IK P12 (födda 2012)
Mosjö SK P11 (födda 2011)
Mosjö SK P11 (födda 2011)
Nynäshamns IF F08 (födda 2008)
Pålsboda GOIF P10 (födda 2010)
Reymersholms IK F08 (födda 2008)
Skiljebo SK Svart F13 (födda 2013)
Skiljebo SK Gul F13 (födda 2013)
Sköndals IK FK F13 (födda 2013)
Spånga IS FK F10 (födda 2010)
Söderby fc P09 (födda 2009)
Täby FK F14 (födda 2014)
Upsala IF P08 (födda 2008)
Vaksala SK Gul F09 (födda 2009)
Vaksala SK Svart F09 (födda 2009)
Vaxö AIF P15 (födda 2015)
Vaxö AIF P15 (födda 2015)
Värmdö IF P13 (födda 2013)
Värmdö IF P13 (födda 2013)
Väsby FF P2014 P14 (födda 2014)
Västerås SK FK P13 (födda 2013)
Västerås SK FK P13 (födda 2013)
Västerås SK FK P13 (födda 2013)
Örebro SK Ungdom Vit 3 P14 (födda 2014)
Örebro SK Ungdom Vit 1 P14 (födda 2014)
Örebro SK Ungdom Vit 2 P14 (födda 2014)
Örebro SK Ungdom Svart 2 P14 (födda 2014)
Örebro SK Ungdom Svart 1 P14 (födda 2014)
Örebro SK Ungdom Vit 4 P14 (födda 2014)
Örebro SK Ungdom F-P13 Svart P13 (födda 2013)
Örebro SK Ungdom Vit P13 (födda 2013)
Örebro SK Ungdom Vit P13 (födda 2013)
Örebro SK Ungdom Svart P12 (födda 2012)
Örebro SK Ungdom Vit P12 (födda 2012)
Örebro SK Ungdom P12 (födda 2012)
Örebro SK Ungdom P12 (födda 2012)
Örebro SK Ungdom VIT P11 (födda 2011)
Örebro SK Ungdom SVART P11 (födda 2011)
Örebro SK Ungdom P10 (födda 2010)
Örebro SK Ungdom P10 (födda 2010)
Örebro SK Ungdom Svart 1 P10 (födda 2010)
Örebro SK Ungdom Svart 2 P10 (födda 2010)
Örebro SK Ungdom F13 (födda 2013)
Örebro SK Ungdom F13 (födda 2013)
Örebro SK Ungdom F11 (födda 2011)
Örebro SK Ungdom F11 (födda 2011)
Örebro SK Ungdom F10 (födda 2010)
Örebro SK Ungdom F09 (födda 2009)
Örebro SK Ungdom F08 (födda 2008)
Örebro SK Ungdomsklubb Röd2 P14 (födda 2014)
Örebro SK Ungdomsklubb Röd1 P14 (födda 2014)
Örebro SK Ungdomsklubb Vit P09 (födda 2009)
Örebro SK Ungdomsklubb Svart P09 (födda 2009)
Örebro SK Ungdomsklubb P08 (födda 2008)
Örebro SK Ungdomsklubb P08 (födda 2008)
Örebro SK Ungdomsklubb F12 (födda 2012)
Örebro SK Ungdomsklubb F12 (födda 2012)
Örebro Syrianska IF Ungdom Röd P12 (födda 2012)
Örebro Syrianska IF Ungdom P09 (födda 2009)