List of registered teams

Club Team name Category
Adolfsbergs IK P15 (födda 2015)
Adolfsbergs IK P15 (födda 2015)
AIK FF Orange City P11 (födda 2011)
AIK FF Orange United P11 (födda 2011)
Assyriska FF Svart P15 (födda 2015)
Assyriska FF Röd P15 (födda 2015)
Bankeryds SK P08 (födda 2008)
Barkarö SK P09 (födda 2009)
Barkarö SK F10 (födda 2010)
BK Forward P11 (födda 2011)
BK Forward P11 (födda 2011)
BK Skottfint P10 (födda 2010)
Blentarps BK P10 (födda 2010)
Djurgårdens IF FF lag 8 P12 (födda 2012)
Djurgårdens IF FF P10 (födda 2010)
Djurgårdens IF FF -6 F10 (födda 2010)
FC Järfälla P10 (födda 2010)
FC Järfälla P10 (födda 2010)
FC Trelleborg Blå P10 (födda 2010)
FC Trelleborg Svart P10 (födda 2010)
Fässbergs IF Lila P11 (födda 2011)
Fässbergs IF Vit P11 (födda 2011)
Gamla Upsala SK GUSK F-08 F08 (födda 2008)
Hammarby IF FF -12 P13 (födda 2013)
Hammarby IF FF -24 P11 (födda 2011)
Hammarö FK Vit P10 (födda 2010)
Hammarö FK Röd P10 (födda 2010)
Hertzöga BK Grön P08 (födda 2008)
Hovsta IF P14 (födda 2014)
Hovsta IF P13 (födda 2013)
Hovsta IF P10 (födda 2010)
Hulåns IF P09 (födda 2009)
Högalids IF P10 (födda 2010)
Högalids IF P10 (födda 2010)
IF Karlstad Fotboll Lag 2 P11 (födda 2011)
IF Karlstad Fotboll Lag 3 P11 (födda 2011)
IF Karlstad Fotboll Lag 1 P11 (födda 2011)
IF Karlstad Fotboll Lag 4 P11 (födda 2011)
IFK Askersund P15 (födda 2015)
IFK Askersund P14 (födda 2014)
IFK Askersund P13 (födda 2013)
IFK Fjärås Röd P11 (födda 2011)
IFK Fjärås Vit P11 (födda 2011)
IFK Hallsberg FK F10 (födda 2010)
IFK Kumla Vit P13 (födda 2013)
IFK Kumla Blå P13 (födda 2013)
IFK Kumla 2010 P10 (födda 2010)
IFK Lindesberg P13 (födda 2013)
IFK Sunne Fotboll P13 (födda 2013)
IFK Täby FK F09 (födda 2009)
IFK Västerås P12 (födda 2012)
IFK Västerås P12 (födda 2012)
IFK Östersund P11 (födda 2011)
IK Sturehov P14 (födda 2014)
IK Sturehov P14 (födda 2014)
IK Sturehov P14 (födda 2014)
IK Sturehov P14 (födda 2014)
IK Sturehov 1 Sturehov blå P13 (födda 2013)
IK Sturehov 2 Sturehov röd P13 (födda 2013)
IK Sturehov P11 (födda 2011)
IK Sturehov P11 (födda 2011)
IK Sturehov P11 (födda 2011)
IK Sturehov Röd P08 (födda 2008)
Immetorp BK P12 (födda 2012)
Karlskoga SK P10 (födda 2010)
Karlslunds IF HFK röd P08 (födda 2008)
KB Karlskoga FF P15 (födda 2015)
KB Karlskoga FF P15 (födda 2015)
KB Karlskoga FF P15 (födda 2015)
KB Karlskoga FF P10 (födda 2010)
KIF Örebro DFF F14 (födda 2014)
Kopparberg BK P10 (födda 2010)
Köping FF Ungdom P13 (födda 2013)
Köping FF Ungdom P13 (födda 2013)
Köping FF Ungdom P13 (födda 2013)
Landskrona BoIS P11 (födda 2011)
Lekebergs IF P10 (födda 2010)
Lekebergs IF P09 (födda 2009)
Mariebergs IK Vit P13 (födda 2013)
Mariebergs IK Blå P13 (födda 2013)
Mariebergs IK P12 (födda 2012)
Mariebergs IK F13 (födda 2013)
Nynäshamns IF F08 (födda 2008)
Pålsboda GOIF P10 (födda 2010)
Reymersholms IK F08 (födda 2008)
Rynninge IK P13 (födda 2013)
Rynninge IK P13 (födda 2013)
Rynninge IK F12 (födda 2012)
Rynninge IK F11 (födda 2011)
Sandviken if Röd P09 (födda 2009)
Sandvikens IF F08 (födda 2008)
Skiljebo SK P13 (födda 2013)
Skiljebo SK P13 (födda 2013)
Skiljebo SK P13 (födda 2013)
Skiljebo SK P13 (födda 2013)
Skiljebo SK Svart F13 (födda 2013)
Skiljebo SK Gul F13 (födda 2013)
Skogstorps GOIF P08 (födda 2008)
Sköndals IK FK F13 (födda 2013)
Slätta SK F11 (födda 2011)
Slätta SK F11 (födda 2011)
Spånga IS FK F10 (födda 2010)
Spånga IS FK F10 (födda 2010)
Stocksunds IF P10 (födda 2010)
Stuvsta IF P11 (födda 2011)
Stuvsta IF P11 (födda 2011)
Söderby fc P09 (födda 2009)
Täby FK blå P09 (födda 2009)
Täby FK F14 (födda 2014)
Upsala IF P08 (födda 2008)
Vaksala SK Gul F09 (födda 2009)
Vaksala SK Svart F09 (födda 2009)
Vaxö AIF P15 (födda 2015)
Vaxö AIF P15 (födda 2015)
Vendelsö IK P08 (födda 2008)
Värmdö IF P13 (födda 2013)
Värmdö IF P13 (födda 2013)
Väsby FF P2014 P14 (födda 2014)
Västerås IK Svart P13 (födda 2013)
Västerås IK Gul P13 (födda 2013)
Västerås SK FK P13 (födda 2013)
Västerås SK FK P13 (födda 2013)
Västerås SK FK P13 (födda 2013)
Önnereds IK P10 (födda 2010)
Örebro SK Ungdom P15 (födda 2015)
Örebro SK Ungdom P15 (födda 2015)
Örebro SK Ungdom P15 (födda 2015)
Örebro SK Ungdom P15 (födda 2015)
Örebro SK Ungdom P15 (födda 2015)
Örebro SK Ungdom P15 (födda 2015)
Örebro SK Ungdom Vit 3 P14 (födda 2014)
Örebro SK Ungdom Vit 1 P14 (födda 2014)
Örebro SK Ungdom Vit 2 P14 (födda 2014)
Örebro SK Ungdom Svart 2 P14 (födda 2014)
Örebro SK Ungdom Svart 1 P14 (födda 2014)
Örebro SK Ungdom Vit 4 P14 (födda 2014)
Örebro SK Ungdom F-P13 Svart P13 (födda 2013)
Örebro SK Ungdom Vit P13 (födda 2013)
Örebro SK Ungdom Vit P13 (födda 2013)
Örebro SK Ungdom Svart P12 (födda 2012)
Örebro SK Ungdom Vit P12 (födda 2012)
Örebro SK Ungdom P12 (födda 2012)
Örebro SK Ungdom P12 (födda 2012)
Örebro SK Ungdom VIT P11 (födda 2011)
Örebro SK Ungdom SVART P11 (födda 2011)
Örebro SK Ungdom Svart 1 P10 (födda 2010)
Örebro SK Ungdom Svart 2 P10 (födda 2010)
Örebro SK Ungdom F14 (födda 2014)
Örebro SK Ungdom F14 (födda 2014)
Örebro SK Ungdom F13 (födda 2013)
Örebro SK Ungdom F13 (födda 2013)
Örebro SK Ungdom F11 (födda 2011)
Örebro SK Ungdom F11 (födda 2011)
Örebro SK Ungdom F10 (födda 2010)
Örebro SK Ungdom F09 (födda 2009)
Örebro SK Ungdom F08 (födda 2008)
Örebro SK Ungdomsklubb Röd2 P14 (födda 2014)
Örebro SK Ungdomsklubb Röd1 P14 (födda 2014)
Örebro SK Ungdomsklubb Vit P09 (födda 2009)
Örebro SK Ungdomsklubb Svart P09 (födda 2009)
Örebro SK Ungdomsklubb P08 (födda 2008)
Örebro SK Ungdomsklubb P08 (födda 2008)
Örebro SK Ungdomsklubb F15 (födda 2015)
Örebro SK Ungdomsklubb F15 (födda 2015)
Örebro SK Ungdomsklubb F12 (födda 2012)
Örebro SK Ungdomsklubb F12 (födda 2012)
Örebro Syrianska IF Ungdom P15 (födda 2015)
Örebro Syrianska IF Ungdom P13 (födda 2013)
Örebro Syrianska IF Ungdom P13 (födda 2013)
Örebro Syrianska IF Ungdom Röd P12 (födda 2012)
Örebro Syrianska IF Ungdom P10 (födda 2010)
Örebro Syrianska IF Ungdom P09 (födda 2009)