Senaste resultat

Select Cup 2022 börjar
Slut
1/10
2/10
14/10
15/10
16/10

Finals

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
16106301 sön 16/10 14:45 sön 16/10 Ekäng IP 9-9 2 P2009 Slutspel A Final FC Real Internacional 4 - 5 P Karlslunds IF FK Blå      
16105309 sön 16/10 15:30 sön 16/10 Björkvallen (Latorp) 2 P2009 Slutspel B Final Örebro Syri...a IF Ungdom 2 - 4 Lekebergs IF      
16106400 sön 16/10 15:45 sön 16/10 Ekäng IP 11-11 P2008 Slutspel A Final IF Karlstad Fotboll 2 - 0 IF Eker Örebro      
16106607 sön 16/10 15:00 sön 16/10 Trängen IP 11-11 1 P2008 Slutspel B Final Skogstorps GOIF 1 - 7 BK Ljungsbro      
16106300 sön 16/10 13:45 sön 16/10 Ekäng IP 9-9 2 F2009 Slutspel A Final Täby FK 1 - 0 Värtans IK      
16105207 sön 16/10 13:50 sön 16/10 Björkvallen (Latorp) 1 F2009 Slutspel B Final Vaksala SK Gul 0 - 1 Örebro SK Ungdom      
16106401 sön 16/10 16:45 sön 16/10 Ekäng IP 11-11 F2008 Slutspel A Final Täby FK 2 - 1 IFK Kumla      
16105407 sön 16/10 15:00 sön 16/10 Pettersbergs IP 11 v 11 F2008 Slutspel B Final Sandvikens IF 2 - 3 P Storvreta IK      
  * The referee has not agreed for his name to be shown in public
Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
16105406 sön 16/10 14:00 sön 16/10 Pettersbergs IP 11 v 11 F2008 Slutspel A Semifinal Rynninge IK 0 - 3 IFK Kumla      
16106606 sön 16/10 14:00 sön 16/10 Trängen IP 11-11 1 F2008 Slutspel A Semifinal Täby FK 2 - 1 P IF Viken      
16105206 sön 16/10 13:00 sön 16/10 Björkvallen (Latorp) 1 P2009 Slutspel B Semifinal Hammarby IF FF 1 3 - 4 P Lekebergs IF      
16105306 sön 16/10 13:00 sön 16/10 Björkvallen (Latorp) 2 P2009 Slutspel B Semifinal Adolfsbergs IK Gul 1 - 8 Örebro Syri...a IF Ungdom      
16105405 sön 16/10 13:00 sön 16/10 Pettersbergs IP 11 v 11 F2008 Slutspel B Semifinal Gamla Upsala SK GUSK F-08 0 - 1 Storvreta IK      
16105505 sön 16/10 13:00 sön 16/10 Lillåvallen IP 11-11 P2008 Slutspel A Semifinal IF Eker Örebro 3 - 2 P Segeltorps IF P08      
16106605 sön 16/10 13:00 sön 16/10 Trängen IP 11-11 1 P2008 Slutspel B Semifinal IK Sturehov Röd 1 - 8 BK Ljungsbro      
16102105 sön 16/10 12:10 sön 16/10 Sörbyvallen 1 P2009 Slutspel A Semifinal FC Real Internacional 1 - 0 Örebro SK U...msklubb Vit      
16102205 sön 16/10 12:10 sön 16/10 Sörbyvallen 2 P2009 Slutspel A Semifinal Örebro SK U...klubb Svart 1 - 3 Karlslunds IF FK Blå      
16105404 sön 16/10 12:00 sön 16/10 Pettersbergs IP 11 v 11 F2008 Slutspel B Semifinal Sandvikens IF 2 - 0 Reymersholms IK      
16105504 sön 16/10 12:00 sön 16/10 Lillåvallen IP 11-11 P2008 Slutspel A Semifinal Örebro SK Ungdomsklubb 0 - 2 IF Karlstad Fotboll      
16106604 sön 16/10 12:00 sön 16/10 Trängen IP 11-11 1 P2008 Slutspel B Semifinal Skogstorps GOIF 6 - 1 Karlslunds IF HFK röd      
16105403 sön 16/10 11:00 sön 16/10 Pettersbergs IP 11 v 11 F2008 Slutspel A 1/4 Final IFK Kumla 2 - 1 Örebro SK Ungdom      
16105503 sön 16/10 11:00 sön 16/10 Lillåvallen IP 11-11 P2008 Slutspel A 1/4 Final Segeltorps IF P08 5 - 0 Bankeryds SK      
16106603 sön 16/10 11:00 sön 16/10 Trängen IP 11-11 1 P2008 Slutspel B 1/4 Final BK Ljungsbro 10 - 0 Samuelsdals IF      
16105203 sön 16/10 10:30 sön 16/10 Björkvallen (Latorp) 1 F2009 Slutspel B Semifinal Vaksala SK Gul 2 - 1 Yxhults IK      
16105303 sön 16/10 10:30 sön 16/10 Björkvallen (Latorp) 2 F2009 Slutspel B Semifinal Vaksala SK Svart 1 - 2 Örebro SK Ungdom      
16105402 sön 16/10 10:00 sön 16/10 Pettersbergs IP 11 v 11 F2008 Slutspel A 1/4 Final QBIK 2 - 3 IF Viken      
16105502 sön 16/10 10:00 sön 16/10 Lillåvallen IP 11-11 P2008 Slutspel A 1/4 Final Vendelsö IK 1 - 3 IF Eker Örebro      
16106602 sön 16/10 10:00 sön 16/10 Trängen IP 11-11 1 P2008 Slutspel B 1/4 Final IK Sturehov Röd 3 - 1 Rakkestad IF 1      
16102102 sön 16/10 09:40 sön 16/10 Sörbyvallen 1 F2009 Slutspel A Semifinal Värtans IK 4 - 0 Jönköping södra if      
16102202 sön 16/10 09:40 sön 16/10 Sörbyvallen 2 F2009 Slutspel A Semifinal Täby FK 4 - 2 Torslanda IK      
16102302 sön 16/10 09:40 sön 16/10 Lugnet 1 P2009 Placeringsmatch 19-20 Placeringsmatch 19-20 Hammarby IF FF 2 1 - 2 Norrala IF      
16102401 sön 16/10 09:40 sön 16/10 Lugnet 2 P2009 Placeringsmatch 17-18 Placeringsmatch 17-18 Täby FK blå 1 - 2 Barkarö SK      
16105401 sön 16/10 09:00 sön 16/10 Pettersbergs IP 11 v 11 F2008 Slutspel B 1/4 Final IK Sturehov 0 - 2 Storvreta IK      
16105501 sön 16/10 09:00 sön 16/10 Lillåvallen IP 11-11 P2008 Slutspel A 1/4 Final IF Karlstad Fotboll 6 - 1 IFK Uddevalla      
16106601 sön 16/10 09:00 sön 16/10 Trängen IP 11-11 1 P2008 Slutspel B 1/4 Final Karlslunds IF HFK röd 7 - 6 P Kalmar FF      
16102101 sön 16/10 08:50 sön 16/10 Sörbyvallen 1 P2009 Slutspel A 1/4 Final FC Real Internacional 2 - 1 Sandvikens AIK FK      
16102201 sön 16/10 08:50 sön 16/10 Sörbyvallen 2 P2009 Slutspel A 1/4 Final Örebro SK U...klubb Svart 1 - 0 Bromstens IK      
16105201 sön 16/10 08:50 sön 16/10 Björkvallen (Latorp) 1 P2009 Slutspel B 1/4 Final Lekebergs IF 7 - 2 Sandviken if Röd      
  * The referee has not agreed for his name to be shown in public