Liste der registrierten Teams

Club Team name Category
Adolfsbergs IK P15 (födda 2015)
Adolfsbergs IK P15 (födda 2015)
Adolfsbergs IK P13 (födda 2013)
Adolfsbergs IK P13 (födda 2013)
Adolfsbergs IK P12 (födda 2012)
Adolfsbergs IK P12 (födda 2012)
Adolfsbergs IK Gul P09 (födda 2009)
Adolfsbergs IK Svart P09 (födda 2009)
Adolfsbergs IK F14 (födda 2014)
Adolfsbergs IK F13 (födda 2013)
Adolfsbergs IK F13 (födda 2013)
AIK FF Orange P11 (födda 2011)
Assyriska FF Svart P15 (födda 2015)
Assyriska FF P14 (födda 2014)
Bankeryds SK P08 (födda 2008)
Barkarö SK P09 (födda 2009)
Barkarö SK F12 (födda 2012)
Barkarö SK F10 (födda 2010)
BK Forward P12 (födda 2012)
BK Forward P11 (födda 2011)
BK Forward P11 (födda 2011)
BK Ljungsbro P08 (födda 2008)
BK Skottfint P10 (födda 2010)
Boo FF P12 (födda 2012)
Bromstens IK P09 (födda 2009)
Carlstad FC P10 (födda 2010)
Djurgårdens IF FF lag 8 P12 (födda 2012)
Djurgårdens IF FF P10 (födda 2010)
Djurgårdens IF FF -6 F10 (födda 2010)
FC Järfälla P10 (födda 2010)
FC Järfälla P10 (födda 2010)
FC Real Internacional P09 (födda 2009)
Fässbergs IF Lila P11 (födda 2011)
Gamla Upsala SK GUSK F-08 F08 (födda 2008)
Gideonsbergs IF P13 (födda 2013)
Gideonsbergs IF P13 (födda 2013)
Gideonsbergs IF P13 (födda 2013)
Glanshammars IF P13 (födda 2013)
Glanshammars IF P12 (födda 2012)
Gävle GIK FK P13 (födda 2013)
Hallstahammars SK FK Ibrahimovic P14 (födda 2014)
Hallstahammars SK FK Zlatan P14 (födda 2014)
Hammarby IF FF -12 P13 (födda 2013)
Hammarby IF FF -24 P11 (födda 2011)
Hammarby IF FF -25 P11 (födda 2011)
Hammarby IF FF P09 (födda 2009)
Hammarby IF FF P09 (födda 2009)
Hammarö FK Vit P10 (födda 2010)
Hammarö FK Röd P10 (födda 2010)
Hoif/Små if P12 (födda 2012)
Hovsta IF P14 (födda 2014)
Hovsta IF P13 (födda 2013)
Hovsta IF P12 (födda 2012)
Hovsta IF P10 (födda 2010)
Hovsta IF F15 (födda 2015)
Hvetlanda GIF P11 (födda 2011)
Hälsinggårdens AIK P12 (födda 2012)
Högalids IF P10 (födda 2010)
Högalids IF P10 (födda 2010)
IF Brommapojkarna P13 (födda 2013)
IF Brommapojkarna P10 (födda 2010)
IF Brommapojkarna P09 (födda 2009)
IF Eker Örebro P10 (födda 2010)
IF Eker Örebro P08 (födda 2008)
IF Eker Örebro F14 (födda 2014)
IF Karlstad Fotboll P15 (födda 2015)
IF Karlstad Fotboll P15 (födda 2015)
IF Karlstad Fotboll Blå P12 (födda 2012)
IF Karlstad Fotboll Svart P12 (födda 2012)
IF Karlstad Fotboll Lag 2 P11 (födda 2011)
IF Karlstad Fotboll Lag 3 P11 (födda 2011)
IF Karlstad Fotboll Lag 1 P11 (födda 2011)
IF Karlstad Fotboll Lag 4 P11 (födda 2011)
IF Karlstad Fotboll P08 (födda 2008)
IFK Askersund P15 (födda 2015)
IFK Askersund P14 (födda 2014)
IFK Askersund P13 (födda 2013)
IFK Eskilstuna Blå P10 (födda 2010)
IFK Eskilstuna Vit P10 (födda 2010)
IFK Fjärås Röd P11 (födda 2011)
IFK Fjärås Vit P11 (födda 2011)
IFK Hallsberg FK F10 (födda 2010)
IFK Kumla P15 (födda 2015)
IFK Kumla P15 (födda 2015)
IFK Kumla Vit P13 (födda 2013)
IFK Kumla Blå P13 (födda 2013)
IFK Kumla Röd P12 (födda 2012)
IFK Kumla Vit P12 (födda 2012)
IFK Kumla 2010 P10 (födda 2010)
IFK Kumla P08 (födda 2008)
IFK Kumla F08 (födda 2008)
IFK Lindesberg P13 (födda 2013)
IFK Sollentuna P12 (födda 2012)
IFK Stockholm P12 (födda 2012)
IFK Sunne Fotboll P13 (födda 2013)
IFK Uddevalla P08 (födda 2008)
IFK Västerås P12 (födda 2012)
IFK Västerås P12 (födda 2012)
IFK Östersund P11 (födda 2011)
IF Viken F08 (födda 2008)
IF Vindhemspojkarna Herrfotboll P12 (födda 2012)
IK Arvika Fotboll F12 (födda 2012)
IK Brage P15 (födda 2015)
IK Franke P13 (födda 2013)
IK Sturehov P14 (födda 2014)
IK Sturehov P14 (födda 2014)
IK Sturehov P14 (födda 2014)
IK Sturehov P14 (födda 2014)
IK Sturehov 1 Sturehov blå P13 (födda 2013)
IK Sturehov 2 Sturehov röd P13 (födda 2013)
IK Sturehov P11 (födda 2011)
IK Sturehov P11 (födda 2011)
IK Sturehov P11 (födda 2011)
IK Sturehov Blå P09 (födda 2009)
IK Sturehov Röd P08 (födda 2008)
IK Sturehov F08 (födda 2008)
IK Tord Ungdom P11 (födda 2011)
IK Tord Ungdom P11 (födda 2011)
IK Vikings FK F12 (födda 2012)
Immetorp BK P12 (födda 2012)
Ingarö IF P09 (födda 2009)
Ingarö IF Vit F11 (födda 2011)
Ingarö IF Svart F11 (födda 2011)
Järla IF P10 (födda 2010)
Jönköping södra if F09 (födda 2009)
Kalmar FF P08 (födda 2008)
Karlbergs BK P11 (födda 2011)
Karlskoga SK P10 (födda 2010)
Karlslunds IF Röd P10 (födda 2010)
Karlslunds IF Blå P10 (födda 2010)
Karlslunds IF HFK röd P08 (födda 2008)
Karlslunds IF FK Röd P09 (födda 2009)
Karlslunds IF FK Blå P09 (födda 2009)
Karlslunds IF HFK P13 (födda 2013)
Karlslunds IF HFK P13 (födda 2013)
Karlslunds IF HFK P13 (födda 2013)
Karlslunds IF HFK Blå P12 (födda 2012)
Karlslunds IF HFK Röd P12 (födda 2012)
KB Karlskoga FF P15 (födda 2015)
KB Karlskoga FF P15 (födda 2015)
KB Karlskoga FF P15 (födda 2015)
KB Karlskoga FF P14 (födda 2014)
KB Karlskoga FF P14 (födda 2014)
KB Karlskoga FF P13 (födda 2013)
KB Karlskoga FF P13 (födda 2013)
KB Karlskoga FF P10 (födda 2010)
KIF Örebro DFF F15 (födda 2015)
KIF Örebro DFF F14 (födda 2014)
Kopparberg BK P10 (födda 2010)
Köping FF Ungdom P13 (födda 2013)
Köping FF Ungdom P13 (födda 2013)
Köping FF Ungdom P13 (födda 2013)
Köping FF Ungdom P12 (födda 2012)
Köping FF Ungdom P12 (födda 2012)
Köping FF Ungdom P11 (födda 2011)
Landskrona BoIS P11 (födda 2011)
Latorps IF Vit P11 (födda 2011)
Latorps IF Svart P10 (födda 2010)
Lekebergs IF P10 (födda 2010)
Lekebergs IF P09 (födda 2009)
Lindö FF F11 (födda 2011)
Mariebergs IK Vit P13 (födda 2013)
Mariebergs IK Blå P13 (födda 2013)
Mariebergs IK P12 (födda 2012)
Mariebergs IK F14 (födda 2014)
Mariebergs IK F13 (födda 2013)
Mariestads BoIS FF F11 (födda 2011)
Mariestads BoIS FF F11 (födda 2011)
Mjölby Södra IF P15 (födda 2015)
Nacka FC P13 (födda 2013)
Norrala IF P09 (födda 2009)
Nynäshamns IF F08 (födda 2008)
Pålsboda GOIF P10 (födda 2010)
QBIK F10 (födda 2010)
QBIK F08 (födda 2008)
Rakkestad IF P08 (födda 2008)
Rakkestad IF P08 (födda 2008)
Reymersholms IK F08 (födda 2008)
Rynninge IK P15 (födda 2015)
Rynninge IK P15 (födda 2015)
Rynninge IK P15 (födda 2015)
Rynninge IK P13 (födda 2013)
Rynninge IK P13 (födda 2013)
Rynninge IK F12 (födda 2012)
Rynninge IK F11 (födda 2011)
Rynninge IK F08 (födda 2008)
Råtorps IK P11 (födda 2011)
Samuelsdals IF P08 (födda 2008)
Sandviken if Röd P09 (födda 2009)
Sandvikens AIK FK P09 (födda 2009)
Sandvikens IF F08 (födda 2008)
Segeltorps IF P08 P08 (födda 2008)
Segeltorps IF F10 (födda 2010)
Sigtuna IF F11 (födda 2011)
Sigtuna IF F10 (födda 2010)
Skattkärrs IF Röd P12 (födda 2012)
Skattkärrs IF Blå P12 (födda 2012)
Skattkärrs IF Vit P12 (födda 2012)
Skiljebo SK Grön P13 (födda 2013)
Skiljebo SK Svart P13 (födda 2013)
Skiljebo SK Röd P13 (födda 2013)
Skiljebo SK Gul P13 (födda 2013)
Skiljebo SK Svart F13 (födda 2013)
Skiljebo SK Gul F13 (födda 2013)
Skiljebo SK Vit F13 (födda 2013)
Skoftebyns IF P11 (födda 2011)
Skogstorps GOIF P08 (födda 2008)
Sköndals IK FK F13 (födda 2013)
Slätta SK 2011 lag 3 F11 (födda 2011)
Slätta SK 2011 lag 1 F11 (födda 2011)
Slätta SK 2011 lag 2 F11 (födda 2011)
Spånga IS FK P13-4 P13 (födda 2013)
Spånga IS FK P10 (födda 2010)
Spånga IS FK 1 F10 (födda 2010)
Spånga IS FK 2 F10 (födda 2010)
Stocksunds IF P10 (födda 2010)
Storvreta IK F08 (födda 2008)
Stuvsta IF P11 (födda 2011)
Stuvsta IF P11 (födda 2011)
Söderköpings IK P13 (födda 2013)
Torslanda IK F09 (födda 2009)
Täby FK blå P09 (födda 2009)
Täby FK F09 (födda 2009)
Täby FK F08 (födda 2008)
Vaksala SK Svart F09 (födda 2009)
Vaksala SK Gul F09 (födda 2009)
Vaxö AIF P15 (födda 2015)
Vaxö AIF P15 (födda 2015)
Vendelsö IK P08 (födda 2008)
Värmbols FC P15 (födda 2015)
Värmdö IF P13 (födda 2013)
Värmdö IF P13 (födda 2013)
Värtans IK P11 (födda 2011)
Värtans IK Blå F10 (födda 2010)
Värtans IK Vit F10 (födda 2010)
Värtans IK F09 (födda 2009)
Väsby FF P2014 P14 (födda 2014)
Västerhaninge IF F10 (födda 2010)
Västerås IK Svart P13 (födda 2013)
Västerås IK Gul P13 (födda 2013)
Västerås SK FK P13 (födda 2013)
Västerås SK FK P13 (födda 2013)
Västerås SK FK P13 (födda 2013)
Yxhults IK P10 (födda 2010)
Yxhults IK P10 (födda 2010)
Yxhults IK F09 (födda 2009)
Örebro SK Ungdom P15 (födda 2015)
Örebro SK Ungdom P15 (födda 2015)
Örebro SK Ungdom P15 (födda 2015)
Örebro SK Ungdom P15 (födda 2015)
Örebro SK Ungdom Svart 2 P14 (födda 2014)
Örebro SK Ungdom Vit 3 P14 (födda 2014)
Örebro SK Ungdom Vit 1 P14 (födda 2014)
Örebro SK Ungdom Svart 1 P14 (födda 2014)
Örebro SK Ungdom Vit 2 P14 (födda 2014)
Örebro SK Ungdom F-P13 Svart P13 (födda 2013)
Örebro SK Ungdom Vit P13 (födda 2013)
Örebro SK Ungdom Vit P13 (födda 2013)
Örebro SK Ungdom Svart P12 (födda 2012)
Örebro SK Ungdom Vit P12 (födda 2012)
Örebro SK Ungdom P12 (födda 2012)
Örebro SK Ungdom P12 (födda 2012)
Örebro SK Ungdom VIT P11 (födda 2011)
Örebro SK Ungdom SVART P11 (födda 2011)
Örebro SK Ungdom Vit P10 (födda 2010)
Örebro SK Ungdom Svart 1 P10 (födda 2010)
Örebro SK Ungdom F14 (födda 2014)
Örebro SK Ungdom F14 (födda 2014)
Örebro SK Ungdom F13 (födda 2013)
Örebro SK Ungdom F11 (födda 2011)
Örebro SK Ungdom F11 (födda 2011)
Örebro SK Ungdom F10 (födda 2010)
Örebro SK Ungdom F09 (födda 2009)
Örebro SK Ungdom F08 (födda 2008)
Örebro SK Ungdomsklubb Röd1 P14 (födda 2014)
Örebro SK Ungdomsklubb Röd2 P14 (födda 2014)
Örebro SK Ungdomsklubb Vit P09 (födda 2009)
Örebro SK Ungdomsklubb Svart P09 (födda 2009)
Örebro SK Ungdomsklubb P08 (födda 2008)
Örebro SK Ungdomsklubb F15 (födda 2015)
Örebro SK Ungdomsklubb F15 (födda 2015)
Örebro SK Ungdomsklubb F12 (födda 2012)
Örebro SK Ungdomsklubb F12 (födda 2012)
Örebro Syrianska IF Ungdom P15 (födda 2015)
Örebro Syrianska IF Ungdom Gul P14 (födda 2014)
Örebro Syrianska IF Ungdom Röd P14 (födda 2014)
Örebro Syrianska IF Ungdom P13 (födda 2013)
Örebro Syrianska IF Ungdom P13 (födda 2013)
Örebro Syrianska IF Ungdom Röd P12 (födda 2012)
Örebro Syrianska IF Ungdom P09 (födda 2009)
Östansbo IS F12 (födda 2012)
Östra Almby FK P14 (födda 2014)
Östra Almby FK P14 (födda 2014)
Östra Almby FK P13 (födda 2013)
Östra Almby FK F12 (födda 2012)