Detta är resultaten från Select Cup 2021. Se de senaste resultaten från Select Cup 2022 här.

Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
Adolfsbergs IK P13 (födda 2013)
Adolfsbergs IK P13 (födda 2013)
Adolfsbergs IK P13 (födda 2013)
Adolfsbergs IK P12 (födda 2012)
Adolfsbergs IK Gul P11 (födda 2011)
Adolfsbergs IK Svart P11 (födda 2011)
Adolfsbergs IK svart P09 (födda 2009)
Adolfsbergs IK gul P09 (födda 2009)
Adolfsbergs IK Rosa P08 (födda 2008)
Adolfsbergs IK Svart P07 (födda 2007)
AIK P07 Svår (födda 2007)
AIK FF F08 (födda 2008)
Athletic FC Eskilstuna P07 Svår (födda 2007)
Axvalls IF P08 (födda 2008)
Barkarö SK P12 (födda 2012)
Barkarö SK P12 (födda 2012)
Barkarö SK F09 (födda 2009)
BK Forward P13 (födda 2013)
BK Forward P12 (födda 2012)
BK Forward Svart P11 (födda 2011)
BK Forward Gul P11 (födda 2011)
BK Forward P09 (födda 2009)
BK Sport Svart P08 (födda 2008)
BK Sport Gul P08 (födda 2008)
Bråtens IK P10 (födda 2010)
Bråtens IK F10 (födda 2010)
Degerfors IF Ungdom P11 (födda 2011)
Degerfors IF Ungdom P11 (födda 2011)
Degerfors IF Ungdom P10 (födda 2010)
Djurgårdens IF FF DIF-7 P13 (födda 2013)
Djurgårdens IF FF P09:03 P09 (födda 2009)
Djurgårdens IF FF F10 (födda 2010)
Eneby BK P07 (födda 2007)
Enköpings SK UK P09 (födda 2009)
Enköpings SK UK P09 (födda 2009)
Enköpings SK UK P07 (födda 2007)
FightClub Stockholm IF P13 (födda 2013)
FightClub Stockholms IF Blå P13 (födda 2013)
Gideonsbergs IF Blå P12 (födda 2012)
Gideonsbergs IF Vit P12 (födda 2012)
GIF Sundsvall P07 Svår (födda 2007)
Guldsmedshyttan-Stråssa BK F09 (födda 2009)
Hallstahammars SK FK P14 (födda 2014)
Hallstahammars SK FK P11 (födda 2011)
Hammarby IF FF P14-8 P14 (födda 2014)
Hammarby IF FF Lag 25 P11 (födda 2011)
Hammarby IF FF P09-30 P09 (födda 2009)
Hammarby IF FF P07 Svår (födda 2007)
Hampetorp-Odensbackens IF HOIF P10/11 P10 (födda 2010)
Hovsta IF Grön P10 (födda 2010)
Hovsta IF Orange P10 (födda 2010)
Hovsta IF P08 (födda 2008)
Hällbybrunns IF P11 (födda 2011)
IF Eker Örebro P-14/15 P14 (födda 2014)
IF Eker Örebro P09 (födda 2009)
IF Eker Örebro P09 (födda 2009)
IF Eker Örebro P07 (födda 2007)
IF Karlstad Fotboll P11 (födda 2011)
IF Karlstad Fotboll P11 (födda 2011)
IF Karlstad Fotboll P11 (födda 2011)
IF Karlstad Fotboll P11 (födda 2011)
IF Karlstad Fotboll P08 (födda 2008)
IF Karlstad Fotboll P08 (födda 2008)
IFK Eskilstuna P13 (födda 2013)
IFK Eskilstuna P13 (födda 2013)
IFK Eskilstuna P13 (födda 2013)
IFK Eskilstuna P13 (födda 2013)
IFK Hallsberg FK F10 (födda 2010)
IFK Haninge P11 (födda 2011)
IFK Kumla P10 (födda 2010)
IFK Kumla P08 (födda 2008)
IFK Lidingö FK P07 (födda 2007)
IFK Norrköping FK BLÅ P11 (födda 2011)
IFK Norrköping FK VIT P11 (födda 2011)
IFK Norrköping FK RÖD P11 (födda 2011)
IFK Norrköping FK Blå P10 (födda 2010)
IFK Norrköping FK Vit P10 (födda 2010)
IFK Norrköping FK P07 Svår (födda 2007)
IFK Vaxholm Blå 1 P10 (födda 2010)
IFK Vaxholm Blå 2 P10 (födda 2010)
IF VP Uppsala Orange F08 (födda 2008)
IF VP Uppsala Blå F08 (födda 2008)
IK Franke P07 (födda 2007)
IK Sturehov P13 (födda 2013)
IK Sturehov P13 (födda 2013)
IK Sturehov P13 (födda 2013)
IK Sturehov P11 (födda 2011)
IK Sturehov P11 (födda 2011)
IK Sturehov P11 (födda 2011)
IK Sturehov lätt/medel P10 (födda 2010)
IK Sturehov P09 (födda 2009)
IK Sturehov P08 (födda 2008)
IK Sturehov Röd F11 (födda 2011)
IK Sturehov Blå F11 (födda 2011)
IK Sturehov F11 (födda 2011)
IK Östria Lambohov P08 (födda 2008)
Immetorp BK P11 (födda 2011)
Ingarö IF F10 (födda 2010)
Ingarö IF IIF - Team Vit F10 (födda 2010)
Ingarö IF IIF - Team Svart F09 (födda 2009)
Irsta IF P12 (födda 2012)
Kalmar FF P07 Svår (födda 2007)
Karlbergs BK F09 (födda 2009)
Karlskoga SK P10 (födda 2010)
Karlslunds IF P08 (födda 2008)
Karlslunds IF HFK P13 (födda 2013)
Karlslunds IF HFK P13 (födda 2013)
Karlslunds IF HFK P13 (födda 2013)
Karlslunds IF HFK P09 (födda 2009)
Karlslunds IF HFK P09 (födda 2009)
Katrineholms SK FK P09 (födda 2009)
KB Karlskoga FF P12 (födda 2012)
KB Karlskoga FF P12 (födda 2012)
KB Karlskoga FF KB07 P07 (födda 2007)
KIF Örebro DFF F11 (födda 2011)
Kopparberg BK P10 (födda 2010)
Köping FF Ungdom P12 (födda 2012)
Köping FF Ungdom P12 (födda 2012)
Lekebergs IF P13 (födda 2013)
Lekebergs IF P10 (födda 2010)
Lekebergs IF P09 (födda 2009)
Lindsdals IF/Smedby P07 (födda 2007)
LSW IF P07 (födda 2007)
Mosjö SK P11 (födda 2011)
Mosjö SK P11 (födda 2011)
Mosjö SK/Mariebergs IK P09 (födda 2009)
Nacka FC P12 (födda 2012)
Norrstrands IF VIT F09 (födda 2009)
Norrstrands IF RÖD F09 (födda 2009)
QBIK Blå F08 (födda 2008)
QBIK Vit F08 (födda 2008)
Rasbo IK F08 (födda 2008)
Rynninge IK blå P14 (födda 2014)
Rynninge IK vit P14 (födda 2014)
Rynninge IK Blåvit P14 (födda 2014)
Rynninge IK P13 (födda 2013)
Rynninge IK P13 (födda 2013)
Rynninge IK Blå P11 (födda 2011)
Rynninge IK Vit P11 (födda 2011)
Råtorps IK P11 (födda 2011)
Saleby/Trässberg/Norra Härene P09 (födda 2009)
Saleby/Trässberg/Norra Härene P08 (födda 2008)
Segeltorps IF P12 (födda 2012)
Sidsjö-Böle IF P07 (födda 2007)
Skattkärrs IF P07 (födda 2007)
Skiljebo SK Gul P12 (födda 2012)
Skiljebo SK Röd P12 (födda 2012)
Skiljebo SK Vit P12 (födda 2012)
Skiljebo SK Svart P12 (födda 2012)
Skiljebo SK F08 (födda 2008)
Skyllbergs IK P09 (födda 2009)
Slätta SK P07 (födda 2007)
Smedby AIS P09 (födda 2009)
Smedby AIS P09 (födda 2009)
Smedby AIS P09 (födda 2009)
Sollentuna FK P09 (födda 2009)
Stuvsta IF P08 (födda 2008)
Triangelns IK Grön F11 (födda 2011)
Triangelns IK Svart F11 (födda 2011)
Tyresö FF Strand P09 (födda 2009)
Upsala IF P08 (födda 2008)
Vaksala SK Gul P09 (födda 2009)
Visby BoIS P09 (födda 2009)
Visby BoIS P08 (födda 2008)
Värmdö IF F09 (födda 2009)
Västerås IK P07 (födda 2007)
Västerås IK P07 Svår (födda 2007)
Västerås SK FK P14 (födda 2014)
Västerås SK FK P14 (födda 2014)
Västerås SK FK P14 (födda 2014)
Västerås SK FK P14 (födda 2014)
Västerås SK FK P12 (födda 2012)
Västerås SK FK P12 (födda 2012)
Västerås SK FK P12 (födda 2012)
Yxhults IK P10 (födda 2010)
Yxhults IK P10 (födda 2010)
Örebro SK Ungdom Vit 1 P14 (födda 2014)
Örebro SK Ungdom Vit 2 P14 (födda 2014)
Örebro SK Ungdom Svart 2 P14 (födda 2014)
Örebro SK Ungdom Röd 2 P14 (födda 2014)
Örebro SK Ungdom Röd 1 P14 (födda 2014)
Örebro SK Ungdom Vit 3 P14 (födda 2014)
Örebro SK Ungdom Svart 1 P14 (födda 2014)
Örebro SK Ungdom Vit P13 (födda 2013)
Örebro SK Ungdom Vit P13 (födda 2013)
Örebro SK Ungdom ÖSK Svart P13 (födda 2013)
Örebro SK Ungdom P12 (födda 2012)
Örebro SK Ungdom Svart P12 (födda 2012)
Örebro SK Ungdom VIT P11 (födda 2011)
Örebro SK Ungdom SVART P11 (födda 2011)
Örebro SK Ungdom SK svart 1 P10 (födda 2010)
Örebro SK Ungdom SK svart 2 P10 (födda 2010)
Örebro SK Ungdom Vit 1 P10 (födda 2010)
Örebro SK Ungdom Svart P09 (födda 2009)
Örebro SK Ungdom Vit P09 (födda 2009)
Örebro SK Ungdom P07 (födda 2007)
Örebro SK Ungdom P07 (födda 2007)
Örebro SK Ungdom Svart P07 Svår (födda 2007)
Örebro SK Ungdom Vit F11 (födda 2011)
Örebro SK Ungdom F11 (födda 2011)
Örebro SK Ungdom F11 (födda 2011)
Örebro SK Ungdom F10 (födda 2010)
Örebro SK Ungdom F10 (födda 2010)
Örebro SK Ungdom 1 Vit F09 (födda 2009)
Örebro SK Ungdom F08 (födda 2008)
Örebro SK Ungdomsklubb P08 (födda 2008)
Örebro Syrianska IF Ungdom P13 (födda 2013)
Örebro Syrianska IF Ungdom P12 (födda 2012)
Örebro Syrianska IF Ungdom Röd P11 (födda 2011)
Örebro Syrianska IF Ungdom Gul P11 (födda 2011)
Örebro Syrianska IF Ungdom P10 (födda 2010)
Örebro Syrianska IF Ungdom P09 (födda 2009)
Östra Almby FK F11 (födda 2011)
Östra Deje IK F11 (födda 2011)
Östra Deje IK F11 (födda 2011)