Detta är resultaten från Select Cup 2020. Se de senaste resultaten från Select Cup 2022 här.

Senaste resultat

Select Cup 2020 börjar
Slut
3/10
4/10
9/10
10/10
11/10

Finals

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
11102305 sön 11/10 14:00 sön 11/10 Lugnet 1 P07 Slutspel A Final Lillån FK 5 - 0 Glanshammars IF 2      
11102105 sön 11/10 14:00 sön 11/10 Sörbyvallen 1 P07 Slutspel B Final IK Sturehov 3 - 1 BK Forward      
Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
11102103 sön 11/10 12:00 sön 11/10 Sörbyvallen 1 P07 Slutspel B Semifinal IK Sturehov 2 - 0 Hovsta IF      
11102203 sön 11/10 12:00 sön 11/10 Sörbyvallen 2 P07 Slutspel B Semifinal Örebro SK Ungdom VitSvart 0 - 3 BK Forward      
11102303 sön 11/10 12:00 sön 11/10 Lugnet 1 P07 Slutspel A Semifinal Glanshammars IF 2 4 - 3 Örebro SK Ungdom Svart 1      
11102403 sön 11/10 12:00 sön 11/10 Lugnet 2 P07 Slutspel A Semifinal Örebro SK Ungdom Svart 2 1 - 2 Lillån FK      
11102101 sön 11/10 10:00 sön 11/10 Sörbyvallen 1 P07 Slutspel B 1/4 Final Adolfsbergs IK Gul 1 - 2 Örebro SK Ungdom VitSvart      
11102201 sön 11/10 10:00 sön 11/10 Sörbyvallen 2 P07 Slutspel B 1/4 Final BK Forward 3 - 0 Flemingsberg United FC      
11102301 sön 11/10 10:00 sön 11/10 Lugnet 1 P07 Slutspel A 1/4 Final Glanshammars IF 2 3 - 0 Karlslunds IF FK Lag röd      
11102401 sön 11/10 10:00 sön 11/10 Lugnet 2 P07 Slutspel A 1/4 Final Örebro SK Ungdom Svart 1 2 - 0 Adolfsbergs IK Svart      
11102100 sön 11/10 09:00 sön 11/10 Sörbyvallen 1 P07 Slutspel B 1/4 Final Latorps IF 2 - 4 IK Sturehov      
11102200 sön 11/10 09:00 sön 11/10 Sörbyvallen 2 P07 Slutspel B 1/4 Final Hovsta IF 3 - 1 Örebro SK Ungdom SvartVit      
11102300 sön 11/10 09:00 sön 11/10 Lugnet 1 P07 Slutspel A 1/4 Final Lillån FK 2 - 1 FC Arlanda      
11102400 sön 11/10 09:00 sön 11/10 Lugnet 2 P07 Slutspel A 1/4 Final Örebro SK Ungdom Svart 2 5 - 0 Karlslunds IF FK Lag vit      
10102105 lör 10/10 12:50 lör 10/10 Sörbyvallen 1 P07 Grp C Karlslunds IF FK Lag vit 0 - 1 Örebro SK Ungdom Svart 1      
10102205 lör 10/10 12:50 lör 10/10 Sörbyvallen 2 P07 Grp C BK Forward 1 - 1 IK Sturehov      
10102304 lör 10/10 12:40 lör 10/10 Lugnet 1 P07 Grp B FC Arlanda 1 - 0 Adolfsbergs IK Gul      
10102404 lör 10/10 12:40 lör 10/10 Lugnet 2 P07 Grp B Örebro SK Ungdom SvartVit 1 - 3 Glanshammars IF 2      
10102104 lör 10/10 12:00 lör 10/10 Sörbyvallen 1 P07 Grp D Örebro SK Ungdom VitSvart 1 - 2 Hovsta IF      
10102204 lör 10/10 12:00 lör 10/10 Sörbyvallen 2 P07 Grp D Lillån FK 3 - 2 Karlslunds IF FK Lag röd      
10102303 lör 10/10 11:50 lör 10/10 Lugnet 1 P07 Grp A Adolfsbergs IK Svart 4 - 0 Latorps IF      
10102403 lör 10/10 11:50 lör 10/10 Lugnet 2 P07 Grp A Örebro SK Ungdom Svart 2 3 - 0 W Flemingsberg United FC      
10102102 lör 10/10 10:20 lör 10/10 Sörbyvallen 1 P07 Grp C Örebro SK Ungdom Svart 1 2 - 0 IK Sturehov      
10102202 lör 10/10 10:20 lör 10/10 Sörbyvallen 2 P07 Grp C Karlslunds IF FK Lag vit 1 - 0 BK Forward      
10102101 lör 10/10 09:30 lör 10/10 Sörbyvallen 1 P07 Grp D Hovsta IF 1 - 2 Karlslunds IF FK Lag röd      
10102201 lör 10/10 09:30 lör 10/10 Sörbyvallen 2 P07 Grp D Örebro SK Ungdom VitSvart 1 - 4 Lillån FK      
10102301 lör 10/10 09:20 lör 10/10 Lugnet 1 P07 Grp B FC Arlanda 2 - 2 Örebro SK Ungdom SvartVit      
10102401 lör 10/10 09:20 lör 10/10 Lugnet 2 P07 Grp B Adolfsbergs IK Gul 0 - 4 Glanshammars IF 2      
10102300 lör 10/10 08:30 lör 10/10 Lugnet 1 P07 Grp A Latorps IF 3 - 0 W Flemingsberg United FC      
10102400 lör 10/10 08:30 lör 10/10 Lugnet 2 P07 Grp A Adolfsbergs IK Svart 1 - 6 Örebro SK Ungdom Svart 2      
09102302 fre 09/10 20:00 fre 09/10 Lugnet 1 P07 Grp A Flemingsberg United FC 0 - 3 W Adolfsbergs IK Svart      
09102402 fre 09/10 20:00 fre 09/10 Lugnet 2 P07 Grp B Glanshammars IF 2 2 - 2 FC Arlanda